JAKIE KOLORY LUBI KAMERA

JAKIE KOLORY LUBI KAMERA

with Brak komentarzy

Odpowiednie kolory w stylizacji pełnią ogromną rolę. Jeśli są właściwie dobrane do Twojej urody, dodają Ci blasku, podkreślają kolor oczu, harmonizują z kolorem włosów. Wpływają też na całą sylwetkę: wyszczuplają, budują proporcje, dodają objętości. Kolory mają też swoją mowę. Znając ją, wpływasz na podprogowy odbiór swojej osoby. Możesz wyrażać takie cechy swojej osobowości i podejścia do życia i pracy jak np. profesjonalizm, bezpośredniość, empatia, wiarygodność, rozsądek, praktyczność, kreatywność itp.

Gdy budujesz swój wizerunek przed kamerą trzeba mieć świadomość powyższych kwestii. Dodatkowo jednak warto wiedzieć jakie kolory kamera lubi w szczególności.

Niestety, nie powiem Ci jednoznacznie jakiego koloru absolutnie nie wolno nosić przed kamerą. Sprawa nie jest tak prosta. Wybór konkretnego koloru zależy od wielu czynników. Nawet neonowa zieleń w pewnej sytuacji u np. ratownika czy instruktorki fitnessu będzie ok. Wszystko zależy w jakiej ilości i jak zestawiony dany kolor jest. Zobacz sama jakie kolory lubi kamera.

jakie kolory lubi kamera
jakie kolory lubi kamera

Jeśli w tym momencie czujesz, że już nic nie wiesz i nie wiesz jak się ubrać, zerknij na tablicę poniżej. Znajdziesz tu zestawy kolorów, które kamera lubi i które prawie zawsze wyglądają super. Jeśli jesteś cieplejszym typem kolorystycznym, wybierzesz te bardziej ceglaste i czerwone, będąc wyraźnie chłodniejszym typem, pójdziesz w kierunku róży. Granaty, petrole i niebieskości pasują prawie każdej osobie. Wystarczy zestawić je z jasnym elementem i na tle standardowych ścian (szarości i beże po lewej stronie) powinno być w bardzo dobrze.

jakie kolory lubi kamera

Więcej na temat zasad wybierania ubrań gdy nagrywasz video, udzielasz wywiadu czy występujesz w TV znajdziesz w moim artykule pt. Jak się ubrać przed kamerę.

Jeśli to dla Ciebie zbyt skomplikowane, skorzystaj z moich konsultacji on-line, podczas których wybierzemy najlepsze dla Ciebie kolory i ustawimy kadr wraz z wyróżnikami Twojej marki.

Daj znać czy byłam pomocna i czy chcesz wiedzieć więcej na ten temat.

Podziel się swoją opinią

Facebook