szkolenia i eventy

Witaj!   Nazywam się Karina Mrozicka. Moda i stylizacja od  zawsze były moją pasją. Bardzo wcześnie zauważyłam,  jaki wpływ na nasze  samopoczucie ma atrakcyjny wizerunek oraz że piękno nie jest uzależnione od wieku ani rozmiaru. 

Wiele lat zajęło mi znalezienie własnego stylu - tego złotego środka pomiędzy wygodą a elegancją, potrzebami a marzeniami, jakością a ceną.

Teraz pomagam  kobietom w świadomym  budowaniu wizerunku ich marki osobistej, aby mogły pełniej funkcjonować na wszystkich płaszczyznach życia.

Pokazuję, że sukces można osiągnąć poprzez analizę potrzeb, upodobań i marzeń oraz konsekwentne wprowadzanie zmian.

Uczę kobiety rozumieć mowę ubrań, ponieważ ta nie ma przede mną tajemnic. 

W swoim portfolio mogę się pochwalić ponad 1000 godzin pracy z klientkami: szkoleń, przeglądów szaf, zakupów, konsultacji czy sesji wizerunkowych. Mieszkam we Wrocławiu i tu najczęściej pracuję, ale również dojeżdżam do zleceniodawców z innych miast.

Tymczasem chcę żebyś mnie poznała, więc  przeczytaj proszę, co myślą o mnie te, które mi zaufały.

Co mówią o mnie klienci... ?

 

Prezent na rocznicę ślubu okazał się strzałem w 10 - zakupy ze stylistką dla dwojga.

Karina jest fantastyczna osobą, czyta w myślach i z mistrzowskim wyczuciem stylu podaje do przymiarki rzeczy których już nie chce się z siebie zdjąć.

Mąż dla którego , jak myślałam, już nie było ratunku, wrócił z zakupów !!!! w skowronkach i odmłodzony o 10 lat,tak elegancki i szykowny , że na nowo się zakochałam.

Dziękuję ,Karina , że dzięki Tobie cuda dzieją się cuda!

Alexadora Bartnik

 

Jestem w pozytywnym szoku jak to wszystko wygląda. Pierwszy raz miałam do czynienia z przeglądem szafy i personal shopping. Dostałam sporą wiedzę jak się ubierać zgodnie ze swoim charakterem, a zarazem z klasą. Z szafy musiałam wyrzucić połowę rzeczy, bo po prostu do mnie nie pasowały i dzisiaj to zrozumiałam gdy mogłam zobaczyć siebie w innych stylizacjach. Niby sklepy są dostępne dla wszystkich i wszystko można mierzyć, ale dziś doceniałam ten luksus gdy stroję się w przymierzalni, a ktoś, kto zna się na rzeczy i poznał moje oczekiwania przynosi mi idealne dla mojej sylwetki stroje. Po prostu czułam się wyjątkowo!!! Polecam wszystkim Paniom i panom spotkanie z Kariną, bo to sama przyjemność z nią przebywać, a to, co dzieje się po tym spotkaniu może zmienić życie i podnieść poczucie własnej wartości. Piąteczka z plusem 

Marta Gogolewska

 

Moim największym problemem przed zakupem e-booka była duża ilość starych ubrań nie noszonych od wielu lat.

A że są w dobrym stanie to szkoda było mi ich wyrzucić. Dzięki e-bookowi już część ubrań wyrzuciłam z szafy i nadal będę przeprowadzać detox.

Gdyby nie ta książka, to przez kolejne lata stare ubrania nadal by mieszkały w mojej szafie.

Pani Karino gratuluje tak dobrze napisanego e-booka i zycze kolejnych tak samo wspanialych jak ten pierwszy. 

Izabela Mietlińska

 

więcej opinii o pracy ze mną, warsztatach i e-bookach znajdziesz tutaj

A teraz:

     

         Chcesz zobaczyć jak wyglądają moje warsztaty? Kliknij WARSZTATY

         Chcesz zobaczyć jaki mam styl?  Kliknij STYLIZACJE

         Chcesz dowiedzieć się jak mogę Ci pomóc? Kliknij TUTAJ  

                                                          

    Pozdrawiam Cię serdecznie.