szkolenia i eventy

Witaj!  Nazywam się Karina Mrozicka. Moda i stylizacja od  zawsze były moją pasją. Bardzo wcześnie zauważyłam,  jaki wpływ na nasze  samopoczucie ma atrakcyjny wizerunek oraz że piękno nie jest uzależnione od wieku ani rozmiaru. 

Wiele lat zajęło mi znalezienie własnego stylu - tego złotego środka pomiędzy wygodą a elegancją, potrzebami a marzeniami, jakością a ceną.

Teraz pomagam  kobietom w świadomym  budowaniu wizerunku ich marki osobistej, aby mogły pełniej funkcjonować na wszystkich płaszczyznach życia.

Pokazuję, że sukces można osiągnąć poprzez analizę potrzeb, upodobań i marzeń oraz konsekwentne wprowadzanie zmian.

Uczę kobiety rozumieć mowę ubrań, ponieważ ta nie ma przede mną tajemnic. 

Mam za sobą tysiące godzin pracy z klientkami: szkoleń, przeglądów szaf, zakupów, konsultacji czy sesji wizerunkowych. Mieszkam we Wrocławiu i tu najczęściej pracuję, ale również dojeżdżam do zleceniodawców z innych miast.

Tymczasem chcę żebyś mnie poznała, więc  przeczytaj, proszę, co myślą o mnie te, które mi zaufały.

POZNAJMY SIĘ!

Umów się na 15-minutową rozmowę online (spotkamy się na Google Meet).

Opowiesz mi o swoich wyzwaniach i będziemy mogły lepiej się poznać.

Po rozmowie ustalimy wspólnie plan działania, od której usługi rozpoczniemy współpracę.

Napisz lub zadzwoń do mnie!

Co mówią o mnie klienci... ?

Bardzo polecam. Karina super dobrała potrzebne mi stylizacje i przeszłam małą metamorfozę, z czego bardzo się cieszę. Teraz już nie będę miała problemu w co się ubrać i mam nadzieję, że umiejętnie wykorzystam jej rady w przyszłości.
agnieszka pleszkun
agnieszka pleszkun
08/11/2022
Pani Karina jest bardzo profesjonalna w tym co robi 🙂 Zakupione ubrania są przemyślane. Przeszłam prawdziwą metamorfozę. Zakupione rzeczy są modne, dopasowane do mojej osobowości w odpowiedniej kolorystyce. Mam pełne zaufanie. POLECAM😊 Bardzo miło wspominam nasze zakupy:)
Dorota Kukla
Dorota Kukla
19/09/2022
Kupiłam mamie w prezencie analizę kolorystyczną online. Mama wniebowzięta i zaskoczona, że można tak dobrze wyglądać w jasnoróżowym 🙂 No a ja byłam tak zadowolona z rezultatu, że też poprosiłam Karinę o pomoc. Serdecznie polecam!
Paulina kunicka
Paulina kunicka
11/09/2022
Polecam jak najbardziej spotkanie z Kariną 🙂 Jej pozytywna energia niezwykle wprawia w lepszy humor i chęć do zakupów 😉 Od samego początku widać profesjonalizm oraz pasję do tworzenia ciekawych stylizacji.
Zuzanna Glier
Zuzanna Glier
18/06/2022
Polecam zakupy z Kariną. Naprawdę wie co robi. Nie zmarnujesz z nią ani chwili z zaplanowanego czasu. Skończyłam zakupy strasznie umordowana😥, ale bardzo zadowolona z efektów 😄Jestem jedną z niewielu kobiet, które nie lubią zakupów, a Karina ma szansę to zmienić. Dziękuję 😘
Wioletta Pendlowska
Wioletta Pendlowska
18/05/2022
W dniu 8 kwietnia 2022 r. Pani Karina Mrozicka z firmy Kmstyle.pl przeprowadziła warsztaty stylizacyjne dla żeńskiej załogi naszej firmy. Jako, że w naszej firmie nie ma dress codu, zależało nam na tym, aby w sposób lekki i atrakcyjny udzielić uczestniczkom warsztatów wskazówek związanych z ich sylwetką i kolorystyką. Szczególnie podobała nam się część o kolorach, kiedy to wszystkie Panie miały możliwość skorzystania z indywidualnej analizy kolorystycznej wykonanej za pomocą ram i chust kolorystycznych. Spotkanie było bardzo angażujące, a uczestniczki dowiedziały się wiele na temat komponowania stylizacji dla swojej sylwetki i urody. Już planujemy kolejne warsztaty stylizacyjne z Panią Kariną w niedalekiej przyszłości. Serdecznie polecam! Dorota Domańska Office Experience Manager w firmie Finder.com Poland sp. z o.o.
Dorota Domanska
Dorota Domanska
25/04/2022
Bardzo polecam! Mega miła atmosfera i świetne porady, które otworzyły mi oczy na problemy, które mam ze swoim stylem 🙂 dziękuję
Sandra Krawczyńska
Sandra Krawczyńska
14/04/2022
Skorzystałam z konsultacji wizerunkowych z Kariną. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej i otwartej atmosferze. Karina patrzy całościowo na wygląd, więc oprócz ubrań skupia się również na fryzurze, makijażu, manicure, etc. Naprawdę potrafi słuchać i przekazywać bardzo trafne uwagi, które otwierają oczy 🙂 Teraz zupełnie inaczej patrzę na dobór kolorystyki pasującej do mojego typu urody, charakteru i stylu życia 🙂 Dziękuję.
Katarzyna Wesołek
Katarzyna Wesołek
16/02/2022
Dostałam voucher na „Konsultację wizerunkową” na urodziny. Na początku porozmawiałyśmy o moim trybie pracy, potem zrobiłyśmy analizę ubrań, które przyniosłam na spotkanie i na końcu wykonałyśmy analizę kolorystyczną, co pomogło mi w doborze ubrań, teraz wiem, które kolory i kroje służą mi najlepiej. Wszystko przy pysznej kawce i w miłej atmosferze :))
Dorota Schutty
Dorota Schutty
27/01/2022

 

Więcej opinii o pracy ze mną, warsztatach i e-bookach znajdziesz tutaj

A teraz:

     

         Chcesz zobaczyć jak wyglądają moje warsztaty? Kliknij WARSZTATY

         Chcesz zobaczyć jaki mam styl?  Kliknij STYLIZACJE

         Chcesz dowiedzieć się jak mogę Ci pomóc? Kliknij TUTAJ  

                                                          

    Pozdrawiam Cię serdecznie.