Prezent na rocznicę ślubu okazał się strzałem w 10 – zakupy ze stylistką dla dwojga. Mąż dla którego , jak myślałam, już nie było ratunku, wrócił z zakupów !!!! w skowronkach i odmłodzony o 10 lat,tak elegancki i szykowny , że na nowo się zakochałam. Karina jest fantastyczna osobą, czyta w myślach i z mistrzowskim wyczuciem stylu podaje do przymiarki rzeczy których już nie chce się z siebie zdjąć. Dziękuję ,Karina , że dzięki Tobie cuda dzieją się cuda!
Dorota Bartnik

Jestem w pozytywnym szoku jak to wszystko wygląda. Pierwszy raz miałam do czynienia z przeglądem szafy i personal shopping. Dostałam sporą wiedzę jak się ubierać zgodnie ze swoim charakterem, a zarazem z klasą. Z szafy musiałam wyrzucić połowę rzeczy, bo po prostu do mnie nie pasowały i dzisiaj to zrozumiałam gdy mogłam zobaczyć siebie w innych stylizacjach. Niby sklepy są dostępne dla wszystkich i wszystko można mierzyć, ale dziś doceniałam ten luksus gdy stroję się w przymierzalni, a ktoś, kto zna się na rzeczy i poznał moje oczekiwania przynosi mi idealne dla mojej sylwetki stroje. Po prostu czułam się wyjątkowo!!! Polecam wszystkim Paniom i panom spotkanie z Kariną, bo to sama przyjemność z nią przebywać, a to, co dzieje się po tym spotkaniu może zmienić życie i podnieść poczucie własnej wartości. Piąteczka z plusem!
Marta Gogolewska

Jeśli nie lubisz chodzić na zakupy (jak ja) to idealne wyjście dla Ciebie. Jeśli chcesz zmian w sobie, nie wahaj się. Jeśli nie chcesz rano znowu tracić czas zadając sobie pytanie „W co ja się dzisiaj ubiorę?”, nie trać go jeszcze więcej i pisz do Kariny. Kto jak kto, ale ta wygadana dziewczyna znajdzie sposób na każdego. Na mnie znalazła, za co jestem jest ogromnie wdzięczna. Początkowo serce mnie trochę bolało jak kolejny ciuch lądował na coraz to większej kupce „do wyrzucenia”, jednak to był klucz do mojego sukcesu.
Sentymenty poszły w siną dal, a ja już nie mam problemów z wiecznie brakującymi wieszakami:)
Co mnie zaskoczyło? Nagle przestały odstraszać mnie sklepy, przeglądam strony modowe i mam manie podwijania nogawek, zarówno w spodniach, jak i w koszulach. Polecam!
Paula Bareła-Szkutnik

Podziwiam Karinę za jej osobowość i myślę, że klientki, w tym ja, świetnie czują się w jej towarzystwie.
Jej pasja do tego co robi, zaangażowanie, pełen profesjonalizm, dużo uśmiechu i dobrej energii jest czymś, co ją wyróżnia.
Karina zaraża tą energią aż człowiek ma ochotę dbać o siebie i bardziej zwracać uwagę na to, jak się ubiera.
Karina jesteś absolutnie prawdziwa i autentyczna co jest dziś olbrzymią wartością!
Oprócz tego indywidualne podejście do klientek, koncentrowanie się na wydobywaniu ich osobowości sprawiają, że osobiście mam do niej 100% zaufanie i szczerze polecam.
Monika Czuj

Przegląd szafy:

Karina, jesteś w tym świetna! I nie chodzi mi tutaj tylko o fakt, że modowe triki masz w najmniejszym palcu. Mam na myśli umiejętność stworzenia atmosfery zaufania i tego czegoś,  co sprawia, że otwarcie szafy przed „obcą” osobą staje się  fascynującym początkiem budowania własnego stylu…
Małgorzata Bąbel

Na pewno doskonale znasz to uczucie kiedy stoisz przed swoją szafę i powtarzasz „Znowu nie mam się w co ubrać!” Moje szafy były wypchane po brzegi, a ja naprawdę nie miałam co na siebie włożyć.
Zaprosiłam Karinę. Rewelacyjny pomysł! Ze wszystkich moich ubrań skomponowała kilka zestawów.
Niektóre połączenia były dla mnie zaskakujące, ale okazało się, że czuję się w nich wyjątkowo dobrze.
Reszta musiała odejść.
Wiem też, co muszę sobie dokupić, znam konkretnie fason i kolor, jakiego będę szukała.
Dzięki temu nie wpadnę w pułapkę „super okazji” i nieprzemyślanych zakupów.
Karina dziękuję! Pewnie tego nie wiesz ale przypomniałaś mi, żeby w codziennej pogoni nie zapominać o sobie.
Agata Terlikowska

Ostatnio zmieniłam pracę. Obowiązuje tu dress code, który jest kompletnie obcy mojej stylistyce.
Poprosiłam Karinę o pomoc. Myślałam, że doradzi mi co kupić, żebym pasowała strojem do swoich koleżanek. Natomiast Karina zrobiła znacznie więcej. Odnalazła kompromis pomiędzy tym, co lubię, a tym, co muszę nosić. Okazało się, że posiadam we własnej szafie sporo ubrań, które wystarczy jedynie uzupełnić o kilka elementów z formalnej garderoby i będzie ok. Cieszę się, że wpuściłam ją do swojej szafy.  Wam też polecam!
Kasia Rapcia

Refleksje po warsztatach:

Niedawno miałam okazję i niekłamaną przyjemność uczestniczyć w warsztacie Kariny pt. „Kolory”.
Wartością dodaną do mile spędzonego kobiecego wieczoru była wiedza otrzymana w praktycznym pakiecie oraz świadomość korzystnej dla każdej z nas palety kolorów.
Karina pokazała nam, że kolor ubrań ma moc czarodziejską – potrafi nas odmłodzić i postarzyć, upiększyć.
To  osoba o wyjątkowej uważności, którą obdarza każdą uczestniczkę warsztatów z osobna.
Sprawia , że kobiety czują się lepiej same ze sobą, ze zbroi szarości i nijakości wydobywa ich piękno.
Tym samym świadomie lub nieświadomie robi dobrą coachingową robotę – wzmacnia poczucie wartości swoich klientek.
Całości dopełnia jej doświadczenie dydaktyczno- pedagogiczne z „wcześniejszego życia” i dobra dykcja.
Swym przykładem pokazuje nam, że pasja dodaje skrzydeł. Jej. Ale również przy okazji wszystkim kobietom, z którymi ma do czynienia jako stylistka.
Polecam warsztaty Kariny.
Marzena Meyer

Spotkanie z tematem ciuchów u Ciebie było dla mnie właśnie takim momentem, w którym moja dusza wołała o wydostanie się. Karino, potrafisz cieszyć się modą, przekazać innym jak ważnym aspektem dnia codziennego jest odpowiednia druga skóra (ubranie), aby móc czuć się sobą.
W trakcie każdego z naszych spotkań byłaś otwarta, przemiła, profesjonalna, uważna (oko na każdą uczestniczkę) i przede wszystkim bardzo autentyczna.
Dziękuję Ci za to, co robisz i jak to robisz.
Ania Mencel

To już drugi raz miałam prawdziwą przyjemność brać udział w warsztatach prowadzonych przez Karinę. Znowu wyszłam wzbogacona o wiedzę z zakresu stylizacji, zadziwiona innowacyjnymi dla mnie kombinacjami, które powodowały prawdziwy efekt WOW i stwierdzeniem, że mam za dużo ciuchów które zagracają mi szafę.
Miła, ciepła atmosfera, której Karina ze swoim niekrępującym stylem bycia i profesjonalizmem była współautorką.
Karinie życzę wielu sukcesów, czuję bowiem , że kocha to, co robi, a z tego wypływa wysoka jakość.
Szczerze polecam.
Marzena Meyer

Opinie po zakupie e-booka:

Moim największym problemem przed zakupem e-booka była duża ilość starych ubrań nie noszonych od wielu lat. A że są w dobrym stanie to szkoda było mi ich wyrzucić. Dzięki e-bookowi już część ubrań wyrzuciłam z szafy i nadal będę przeprowadzać detoks. Gdyby nie ta książka, to przez kolejne lata stare ubrania nadal by mieszkały w mojej szafie. Pani Karino gratuluje tak dobrze napisanego e-booka i zyczę kolejnych tak samo wspaniałych jak ten pierwszy. 
Izabela Mietlińska

Byłam na warsztatach u Kariny o detoksie szafy. Były mi bardzo pomocne, ale potrzebowałam coś, do czego można wracać co jakiś czas. Ta książka akurat do tego się nadaje. Znalazłam w niej pełną informację, którą potrzebowałam na temat detoksu szafy i nie tylko. Na pewno książka już mi się przydała i jeszcze się przyda. Tym bardziej, że mam dwie córki i dla nich ta informacja też będzie przydatna. W e-booku najlepsze wrażenie sprawiło na mnie klarowne podzielenie na kroki/zadania co trzeba zrobić z szafą. Podpowiedzi, jak znaleźć swój styl i wartość stylu. No i to świetne: „Ubranie to Twoja druga skóra! Dodaje Ci mocy.”
Alena Kursevich

JESZCZE NIEPRZEKONANA? sprawdź i tu