PRZEGLĄD SZAFY ON-LINE

PRZEGLĄD SZAFY ON-LINE

with Brak komentarzy

Czasami to odległość, a czasami inne niesprzyjające okoliczności sprawiają, że nie możemy realizować swoich planów, marzeń. Jednak obecnie, prawie wszystko możemy przenieść do strefy on-line. I tylko od nas zależy czy podejdziemy do tego kreatywnie i postaramy się wyciągnąć z tej sytuacji, to, co najlepsze. A przecież dbanie o swój wizerunek, to dbanie o lepsze samopoczucie, prawda?

Jeśli nie możemy się spotkać na żywo, zaproś mnie do swojej szafy wirtualnie:) Przegląd szafy i konsultacja on-line to nie to samo, co spotkanie twarzą w twarz i pracujemy zdecydowanie inaczej, ale czasami może być jedyną opcją na uzyskanie fachowych odpowiedzi na twoje pytania dotyczące Twojego wizerunku.  Opracowałam i przetestowałałam już tą ofertę i oto jak ona wygląda.

Przegląd szafy i konsultacje on-line to nowa usługa z której możesz skorzystać nie wychodząc z domu i to w bardzo przystępnej cenie i to Ty decydujesz jak długo trwają i nad czym chcesz popracować.

JAK WYGLĄDA PRZEGLĄD SZAFY ON-LINE?

1. Spotykamy się na Skype lub w innym komunikatorze na komputerze lub telefonie. Z doświadczenia wiem, że łatwiej jest zaprezentować całą sylwetkę w telefonie ustawionym w pionie.

2. Bardzo ważne jest, żebyś miała w swoim pomieszczeniu dobre światło dziennie i siedziała twarzą do okna. 

3. Przygotuj lustro stojące i postaw je w pewnej odległości od biurka, ale w zasięgu kamery komputera tak, żebyś i Ty widziała siebie  w lustrze i żebym ja widziała Ciebie (całą sylwetkę) bokiem i przodem. 

4. Przygotuj centymetr krawiecki, ubrania w różnych kolorach (do oceny Twojej kolorystyki) oraz te ubrania, których nie jesteś pewna czy do Ciebie pasują (do oceny sylwetki.)

5. Przygotuj różne zdjęcia swojej twarzy i włosów w dobrym świetle (z przodu) i zbliżeniu w otoczeniu różnych kolorów. Najlepiej wyślij mi je przed spotkaniem.

6. Na początku spotkania analizuję Twoją sylwetkę i kolorystykę. Potem zajmujemy się innymi ważnymi dla Ciebie kwestiami. Pokazujesz mi swoje ubrania, ubierasz się, a ja oceniam czy są dla Ciebie dobre, ewentualnie jak i z czym je nosić.

Możemy też zaplanować kolejne spotkania. Ty decydujesz ile trwa nasze spotkanie i rozliczamy się na godziny. Sprawdź cennik https://kmstyle.pl/oferta/osobisty-stylista-wroclaw-klient-indywidualny/

CO MOŻNA ZROBIĆ PODCZAS KONSULTACJI ON-LINE?

Pewnie się zastanawiasz CO MOGĘ ZROBIĆ PRZEZ KAMERKĘ? 😉 A więc, jeśli zadbasz o dobre światło i ustawienie kamery tak, żebym widziała całą Twoją sylwetkę, mogę zrobić naprawdę wiele.

– Pomogę Ci zdecydować co zostawić w szafie, a co wyrzucić i jak utrzymać w niej porządek.

– Pomogę Ci stworzyć zestawy z konkretnych ubrań.

– Occenię  czy konkretne ubrania do Ciebie pasują, czy wyglądasz w nich korzystnie.

– Powiem Ci jakie fasony są dla Ciebie dobre, na co musisz uważać, jak budować proporcje. 

– Powiem Ci jak patrzeć na kolory i czy te, które masz w szafie są dla Ciebie dobre.

– Pomogę Ci zaplanować Twój wizerunek. Może chcesz coś zmienić i nie wiesz jak się za to zabrać? 

 -Jeśli chcesz stworzyć  biznes on-line , pomogę Ci i zaplanować spójny wizerunek  w mediach i przygotuję Cię do sesji zdjęciowej.

– Przygotuję z Tobą listę zakupów  i pomogę Ci znaleźć poszukiwane ubrania w sklepach on-line.

– Przygotuję dla Ciebie koło barw i wytyczne dotyczące wybierania kolorów .

Jak widzisz z załączonych zdjęć ekranu laptopa, przy odpowiednim ustawieniu kamery, doskonale widać całą sylwetkę oraz zbliżenia. Dodatkowo przesłane wcześniej zdjęcia twarzy (których tutaj z oczywistych względów nie zamieszczam) zrobione w naturalnym świetle dają mi bardzo dobry ogląd na kolorystykę klientki (której bardzo dziękuję za możliwość pokazania tych zdjęć).

konsultacja Skype
cała sylwetka
zbliżenia
zbliżenia

Wiem, takie konsultacje wymagają dobrego przygotowania, zwłaszcza po Twojej stronie. Światło, pomieszczenie, kamerka… Ale efekt jest super.

Sądzisz, że to jest coś dla Ciebie? A może masz wątpliwości czy to się uda? Zostaw mi swoje przemyślenia w komentarzu.

Podziel się swoją opinią

Facebook