SYLWESTROWE INSPIRACJE

SYLWESTROWE INSPIRACJE

with Jeden komentarz

Dopiero niedawno dawałyśmy dzieciakom Halloweenowe cukierki, był Black Friday i Andrzejki, a tu już planujemy święta i kupujemy prezenty. Czas płynie jak szalony, a my żyjemy w zawrotnym tempie.

Na szczęście  już niedługo czeka nas sporo przyjemności, a przede wszystkim dla sporo okazji do ubrania się inaczej niż na co dzień.

 

Oto, co modne kobiety założą na siebie w tym roku na święta , Sylwestra i karnawał 🙂

 

Kolekcje party, które prezentują nam w tym roku projektanci są bardzo, ale to bardzo błyszczące inspirowane  stylem  lat 80 tych i 90 tych.

 

Królują cekiny, nabłyszczania, aksamit, srebrzyste, połyskujące tkaniny. 

 

Nosimy zarówno sukienki: małe seksowne obcisłe, szersze zwiewne,  długie w stylu glamour, jak i komplety: spodnie z marynarką, kombinezony długie i krótkie. Marynarki w wersji maxi zastępują nam sukienki. 

Materiały są wygodne, rozciągliwe, miękkie i błyszczące.

 

Co ciekawe, stylizacje Wigilijne nie muszą się bardzo różnić od tych Sylwestrowych. Dlatego też niejednokrotnie wykorzystamy daną stylizację podczas wielu okazji.

Stylizacje, które wybrałam do dzisiejszego przeglądu musiały być odświętne, eleganckie, seksowne.  Musiały być również, co niezwykle ważne w przypadku domowych uroczystości i imprez w kameralnym gronie,  wygodne.

 

Niezwykle popularnym materiałem  jest plusz w formie weluru lub aksamitu  (są to praktycznie te same materiały, różni je tylko sposób wytwarzania). Jest on niezwykle miękki, miły w dotyku, ciepły i wygodny, a jego struktura korzystna dla wymagających sylwetek.

Najczęściej szyte są z niego sukienki, spodnie, marynarki.

 

 

Masz swojego faworyta? Wolisz spodnie czy sukienki? Lubisz zwiewne  stroje czy obcisłe? Wygodne czy sexowne? Romantyczne czy mocne?

Pamiętaj, że wybór odpowiedniej kreacji zależy od wielu czynników: od Twojej sylwetki, kolorystyki, Twojego stylu, Twoich upodobań.  Niezależnie od tego, co wybierzesz, musisz czuć się SOBĄ.

Komentarz

  1. […] więcej inspiracji zapraszam tu. Trendy w dalszym ciągu na […]

Podziel się swoją opinią